Nábytok

Našou prioritou je kvalita výrobkov a poskytovaných služieb. Zároveň chceme, aby vaše požiadavky boli zrealizované čo najrýchlejšie.

V priestorovej dizajnérskej tvorbe sa zameriavame najmä na výrobu nábytku, vybavenie obchodných priestorov, recepcií, vstupných hál a showroomov. Takisto sa venujeme kompletnému riešeniu interiérov, kaviarní, reštaurácií, hotelov, obchodov či kancelárií.

Vyrábame nábytok na mieru do firemných priestorov a rôznych typov interiérov. Naše služby sú kompletné, od interiérového dizajnu a profesionálneho 3D návrhu cez výrobu nábytku, dodanie, montáž nábytku až ku konečnému výsledku. Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti plánovania, návrhu a samotnej realizácie klasických či atypických interiérov vám radi navrhneme aj ten váš s ohľadom na všetky technické aj estetické parametre. Navrhneme vám dizajn a zrealizujeme váš interiér od začiatku až do finálnej podoby, a to bez stresu a starostí. Kvalitná vizualizácia interiéru je v dnešnej dobe základným komunikačným prostriedkom medzi dizajnérom a zákazníkom. Samozrejmosťou sú preto 3D vizualizácie finálneho produktu implementovaného do konečného prostredia.

Produkty a služby sú prispôsobené potrebám našich klientov, ktorí si môžu zvoliť nielen materiál, ktorý bude pri výrobe použitý, ale rovnako aj dizajn.

Charakteristickými črtami našich výrobkov a služieb sú originálny a moderný vzhľad, praktické prevedenie a predovšetkým kvalita, na ktorú sa kladie dôraz pri všetkých fázach výroby, od grafického návrhu až po záverečnú realizáciu. Neváhajte nás kontaktovať a my vám radi vo všetkom poradíme a nájdeme najlepšie riešenie na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Email